Apmokėjimas kurjeriui ir nemokamas siuntimas

Klientų įvertinimas: 4,88 / 5

5/5

AKIMIRKSNIU NUPJAUTI ŠAKAS

Panther Tech Mini grandininis pjūklas su 1 akumuliatoriumi, 1 grandine ir 1 atsarginių dalių rinkiniu pasižymi stulbinančia galia, padės išlaikyti puikią sodo būklę.

PJAUSTYTI ŠAKAS IKI 25 CM

Įvertinimas 4.88/5

5/5
Likutis sandėlyje
PASKUTINĖS 6 Vnt

€69

(vietoj €149)

Nemokamas pristatymas per 24/48 valandas ir grynais pristatymo metu!

Vienintelis, kuris pjauna iki 25 cm skersmens

Mūsų  baterija varomas mini grandininis pjūklas  yra vienintelis rinkoje, galintis pjauti  iki 25 cm skersmens , todėl puikiai tinka bet kokiam genėjimo darbui.

Neleiskite jūsų apgauti savo kompaktiško dydžio, šis mini grandininis pjūklas susidoros su bet kokiais iššūkiais ir puikiai tinka genėti  medžius ir krūmus, pjauti malkas židiniui  ir dar daugiau.

Lengvas genėjimas su Panther Tech mini grandininiu pjūklu

Dėl  lengvo, belaidžio dizaino galite lengvai manevruoti, kad pasiektumėte sudėtingiausias vietas, netempdami maitinimo laido.

Galingas variklis ir itin stipri grandinė leidžia lengvai pjauti  storas, tvirtas šakas , todėl puikiai tinka genėti medžius ir krūmus.

GREITAS IR TIKSLUS PJOVIMAS

Galingo variklio dėka per kelias sekundes galėsite nupjauti  20 cm skersmens kamieną. Kreipiamoji  grandinė  buvo giliai atvėsinta, kad būtų užtikrintas  sklandus pjovimas.

SVORIS 1 KG

Mini grandininis pjūklas sveria tik 1 kg. Jį viena ranka gali valdyti ir naudoti net moterys ir pagyvenę žmonės, nepavargdami po ilgo naudojimo.

IŠSKIRTINĖ BATERIJA

Galinga 24 V ličio baterija užtikrina iki 5 valandų nepertraukiamo naudojimo. Baterija įkraunama vos per 35 minutes.

Lengvas genėjimas su Panther Tech mini grandininiu pjūklu

PJAUNA GERIAU NEI ŽIRKLĖS

Mini grandininis pjūklas gali  pjauti storesnes ir tvirtesnes šakas  nei kirpimas, todėl puikiai tinka intensyvesniems genėjimo darbams ir malkoms ruošti.

GERIAU NEI METALINIS PJŪKLAS

Mini  grandininis pjūklas  yra daug galingesnis ir greitesnis, galintis lengvai pjauti  dideles šakas  , nereikalaujant fizinių  metalo pjūklo pastangų.

NEREIKIA KURO

Palyginti su benzininiu grandininiu pjūklu, jis yra tylesnis ir neišskiria dūmų, todėl jį patogiau naudoti uždaroje aplinkoje ar prie namų, taip pat nereikia pirkti ir laikyti degalų.

Priežiūros priedai, baterija ir grandinė DOVANA

Surinkti nereikia: pristatoma jau surinkta!

Panther Tech mini grandininis pjūklas pristatomas jau surinktas, paruoštas naudoti nedelsiant. Jums nereikės gaišti laiko jo surinkimui ar konfigūravimui, tiesiog įjunkite ir būsite pasiruošę pradėti dirbti.

Mūsų klientai negali klysti...

5/5

4/5

3/5

2/5

1/5

Mūsų klientai negali klysti...

8790 Atsiliepimų

5/5

Drasutis Kazlauskas

5/5

Pirkimas patvirtintas 18/01/23

Įsigijau mini grandininį pjūklą genėjimo darbams savo sode ir likau patenkinta pardavimo paketu. Grandininis pjūklas pristatomas labai praktiškame ir atspariame juodo plastiko dėkle, kuris apsaugo jį transportuojant. Viduje radau grandininį pjūklą su visais priedais ir 2 įkraunamas baterijas, taip pat įkroviklį, kad jį būtų galima įkrauti. Viskas ko reikia norint pradėti dirbti iš karto. Rekomenduoju šį produktą!

Gabrielis Vasiliauskas

5/5

Pirkimas patvirtintas 22/08/23

Fridrikas Urbonas

5/5

Pirkimas patvirtintas 07/11/23

Dirbau dvi valandas, o akumuliatorius nesukėlė problemų. Tikrai puikus pjovimas net ir didesnio skersmens šakomis. Rankena ergonomiška, o įrankis itin lengvas. Apriboju save 4 žvaigždutėmis, nes laikui bėgant noriu patikrinti, bet kol kas labai patenkinta.

Adrian Kavaliauskas

5/5

Pirkimas patvirtintas 24/10/23

Alexandru Ramanauskas

5/5

Pirkimas patvirtintas 01/11/23

Andrius Navickas

5/5

Pirkimas patvirtintas 04/11/23

Baterija iš tikrųjų laiko neilgai, ilgiau nei tikėjausi, labai atsparus korpusas. Išmontavau padėklus, taip pat supjausčiau malkas židiniui ir turiu pasakyti, kad likau labai patenkinta!

Panther Tech siūloma, kol atsargos nesibaigė!

69€ vietoj 149€

Jūsų tobulas sąjungininkas genint!

Likutis sandėlyje
PASKUTINĖS 6 Vnt

ŽPILDYKITE FORMĄ, PAD UŽSAKYTI IR VĖLIAU SU SUSISIEKS VIENAS MŪSŲ SPECIALIZUOTAS KONSULTANTAS

Motosega 69€ - UN - LIT

Nemokamas pristatymas per 24/48 valandas ir grynais pristatymo metu

DAŽNI KLAUSIMAI

Taip, norėdami garantuoti didesnį patogumą ir saugumą, siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais, atsiskaityti galite tiesiogiai kurjeriui, kai jis atvyks į namus!

Prekę gausite vos per 24/48 valandas nuo užsakymo!

Siuntimas visiškai NEMOKAMAS

Mes teikiame patikimą ir patogią elektroninės prekybos platformą, kuri sujungia žmones su produktais, kurie pagerina jų kasdienybę.

Taip pat priimame: