Płatność kurierowi i darmowa wysyłka

Ocena klienta: 4,88 / 5

4.7/5
DRON EDYCJA LIMITOWANA
Dzięki lokalizacji GPS i funkcji automatycznego powrotu do domu możesz bezpiecznie eksplorować teren, wiedząc, że Twój dron zawsze znajdzie drogę powrotną.

UNIKALNE FUNKCJE EDYCJA LIMITOWANA

Ocena 4.88/5

5/5
Pozostała dostępność w magazynie
OSTATNIE 6 SZTUK

zł375

(zamiast zł649)

Darmowa wysyłka w ciągu 24/48 godzin i płatność przy odbiorze!

Długi czas lotu i stabilna wydajność

Bezproblemowy lot na świeżym powietrzu: Doświadcz stabilnego lotu dzięki zintegrowanemu systemowi optycznej kontroli wysokości przepływu i ciśnienia powietrza. 

Wzbogać swoje latające przygody dzięki naszemu zestawowi Fly More, który zapewnia całkowity czas lotu 46 minut przy użyciu dwóch inteligentnych akumulatorów. 

Wyposażony w silniki bezszczotkowe dron z kamerą PDA zapewnia mocne, stabilne i praktycznie ciche loty. Poczuj dreszczyk emocji podczas wznoszenia się w przestworza bez rozpraszającego hałasu silnika

WIDEO 4K

Dron PDA jest wyposażony w najnowocześniejszą kamerę 4K (3840 x 2160) z technologią elektrycznej stabilizacji obrazu (EIS), która zapewnia krystalicznie czyste i wolne od rozmyć filmy.

AUTOMATYCZNY POWRÓT

Dzięki lokalizacji GPS i funkcji automatycznego powrotu do domu możesz bezpiecznie eksplorować teren, wiedząc, że Twój dron PDA zawsze znajdzie drogę powrotną.

DZIAŁA AUTOMATYCZNIE

Ulepsz swoje filmy i zdjęcia dzięki innowacyjnym trybom lotu, takim jak Follow Me, Tap Fly i Point of Interest. Oglądaj, jak Twój mini dron PDA z kamerą nawiguje bez wysiłku, skupiając się na robieniu niesamowitych zdjęć i filmów.

Dlatego PDA jest lepsza od klasycznych dronów

PDA DRON®

1 Dron PDA zł375

✅2 godziny autonomii

✅Automatyczny powrót

✅Kamera 4K

✅Śledzi automatycznie

✅Niezniszczalny

✅Wykonane z lekkiej stali i PCV

KLASYCZNY DRON

1 klasyczny dron zł579

❌45 minut autonomii

❌Brak technologii

❌Kamera HD

❌Brak technologii

❌Lekki i niezbyt stabilny

❌W plastiku

ŁATWY W UŻYCIU

Zaprojektowany z łatwymi w obsłudze funkcjami, dzięki czemu jest idealny dla początkujących, którzy chcą bez wysiłku rozpocząć latanie dronami.

KONTROLA NA DUŻYM ODLEGŁOŚCI

Posiada niezawodny pilot zdalnego sterowania na duże odległości , dzięki czemu możesz swobodnie eksplorować niebo i uchwycić zapierające dech w piersiach widoki z odległości do 2 km.

UNIKALNY DESIGN

Wysoce przenośny i pozwala wygodnie nosić go gdziekolwiek jesteś, aby cieszyć się niekończącymi się podniebnymi przygodami.

Nasi klienci nie mogą się mylić...

5/5

4/5

3/5

2/5

1/5

Nasi klienci nie mogą się mylić...

2750 Recenzji

4.7/5

Aleksander Nowak

5/5

Za cenę tego drona, a nawet więcej, jest to doskonała maszyna. Z łatwością wybrałbym to zamiast drona za 600 zł. Jakość konstrukcji i działanie tej maszyny jest wyjątkowa, oferowane funkcje i funkcjonalność są wyjątkowe, a wsparcie jest dostępne w razie potrzeby.

Dariusz Wójcik

5/5
 

Jan Kamiński

5/5

Ten dron jest łatwy w pilotażu i wykonuje zdjęcia/filmy w wysokiej rozdzielczości. Automatyczny start i powrót do domu to świetne funkcje, podobnie jak funkcja follow-me.

 

Marek Szymański

5/5

To mój pierwszy zakup „prawdziwego drona”, który znacznie przekroczył moje oczekiwania. Poleciałem do znaku 500′ i do około 950′ dalej. Łatwe sterowanie za pomocą pilota i aplikacji. Robi też świetne zdjęcia. Gorąco polecam.

Wojciech Kozłowski

5/5
 

Maciej Kaczmarek

5/5

To najlepsza inwestycja, jaką kiedykolwiek dokonałem w fotografię wideo. Dałbym PDA 10 gwiazdek.  Jestem prawdziwym klientem z prawdziwymi przypadkami użycia i historiami. 

 

PDA w ofercie do wyczerpania zapasów!

zł375 zamiast zł649

Wydajny i lekki dron w limitowanej edycji

Disponibilità residua in Magazzino
ULTIMI 6 PEZZI

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA, A PÓŹNIEJ SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ JEDEN Z NASZYCH SPECJALISTYCZNYCH KONSULTANTÓW

Drone 375Zl - UN - PL

Bezpłatna wysyłka w ciągu 24/48 godzin i płatność przy odbiorze

Oferujemy niezawodną i wygodną platformę e-commerce, łączącą ludzi z produktami poprawiającymi ich codzienne życie.

Akceptujemy również: