Platba kuriérovi a doprava 24/48h

Hodnotenie zákazníkov: 4,88 / 5

5/5
ODPAROVACÍ CHLADIČ VZDUCHU 3 V 1

Chladí, ohrieva a čistí vzduch vo vašej domácnosti v krátkom čase, čím šetrí účty

ŠPIČKOVÝ ODPAROVACÍ CHLADIČ VZDUCHU 3 V 1!

Hodnotenie: 4.88/5

5/5
Zostávajúca dostupnosť v sklade
POSLEDNÝCH 6 KUSOV

€109

(Namiesto €249)

Doprava zdarma do 24/48 hodín a dobierka!

Osviežte svoj domov bez vplyvu na váš účet

Rozhodnúť sa, či nechať klimatizáciu počas noci zapnutú alebo vypnutú, môže byť ťažké!

Na jednej strane je skvelé užívať si chladný spánok, ale náklady na účty a riziko, že sa zobudíme s prechladnutím , nás môžu znepokojovať.

Tradičné ventilátory sa tiež zdajú byť alternatívou, ale v konečnom dôsledku len presúvajú teplý, stagnujúci vzduch.

Máme však pre vás dokonalé riešenie: energeticky účinný ochladzovač vzduchu, ktorý v lete poskytuje nevídaný chlad a v zime teplé a útulné prostredie.

Čerstvý vzduch v celej miestnosti

Vďaka ľahkej bezdrôtovej konštrukcii s ním môžete ľahko manévrovať a dostať sa aj do tých najťažších oblastí bez toho, aby ste museli ťahať napájací kábel.

Výkonný motor a silná reťaz vám umožnia ľahko rezať silné a odolné konáre, takže je ideálny na prerezávanie stromov a kríkov.

POKROČILÝ SYSTÉM

Naplňte 10 litrovú nádrž na vodu a nechajte naše zariadenie ochladzovať vzduch, čím zabezpečíte optimálnu vlhkosť pre príjemné a zdravé prostredie.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Je vybavený intuitívnym ovládacím panelom a pohodlným diaľkovým ovládačom, ktorý vám umožní jednoducho upravovať nastavenia bez toho, aby ste museli vstať z pohovky.

FILTER ODSTRAŇUJE VÍRUSY A BAKTÉRIE

Filter Niveus vďaka svojej pokročilej technológii zachytáva a rozkladá 99,9 % vírusov a baktérií prítomných v prostredí, čím zaručuje zdravý a čistý vzduch.

Chladič vzduchu 3 v 1: prečo si ho vybrať

DLHOTRVAJÚCI OSVIEŽUJÚCI ÚČINOK

Náš ventilátor využíva najmodernejšiu technológiu na zabezpečenie osviežujúceho vánku, ktorý vydrží. Vďaka pokročilým systémom prúdenia vzduchu a efektívnej konštrukcii motora zabezpečuje konštantné a výkonné chladenie počas dlhého obdobia.

UŽ ŽIADNA LOPATKA VENTILÁTORA

Rozlúčte sa s tradičnými ventilátormi s lopatkami, ktoré prerezávajú vzduch. Naša prenosná klimatizácia je vybavená najmodernejšou technológiou bez lopatiek, ktorá vytvára plynulé, neprerušované prúdenie vzduchu, ktoré je výkonné a zároveň šetrné. Zažite pocit chladenia ako nikdy predtým, bez hluku a turbulencií spôsobených lopatkami ventilátora.

TICHÁ PREVÁDZKA

Máte už dosť hlučných ventilátorov, ktoré rušia váš pokoj a ticho? Naša prenosná klimatizácia bez lopatiek pracuje ticho a umožňuje vám vychutnávať si čerstvý vzduch bez rušivého hluku. Či už pracujete, spíte alebo relaxujete, jej prítomnosť si takmer nevšimnete.

Zabudnite na dusivé teplo

Spite v lete v pohode a v zime v teple

Inovatívna technológia nízkej spotreby vám umožní dosiahnuť výrazné úspory na účte.

V porovnaní s tradičnou klimatizáciou budete môcť ušetriť až 48 %, pričom si budete môcť užívať optimálny komfort bez obáv z vysokých nákladov na energiu.

Naši zákazníci sa nemôžu mýliť...

5/5

4/5

3/5

2/5

1/5

8790 Recenzie

5/5

Robert Rybár

5/5

Považujem ju za veľmi inovatívnu vďaka funkcii dvojitého ohrevu/chladenia na leto/zimu a tiež pre jej multifunkčnosť. Okrem troch úrovní výkonu je vybavená systémom čistenia a odvlhčovania vzduchu.

Vladislav Bača

5/5

Mikuláš Tesarik

5/5

V priebehu rokov som vyskúšal mnoho chladičov vzduchu, ale tento je určite najlepší vôbec. Môžem ho používať aj v zime s funkciou vyhrievania.

Marek Kuchár

5/5

Klement Horník

5/5

Marcel Holič

5/5

Vynikajúci výrobok, má dostatočný výkon na rýchle ochladenie alebo ohriatie okolitého prostredia.

Chladič vzduchu 3 v 1 je k dispozícii až teraz! 

109€ namiesto 249€

Zostávajúca dostupnosť v sklade
POSLEDNÝCH 6 KUSOV

VYPLŇTE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR A NESKÔR VÁS BUDE KONTAKTOVAŤ JEDEN Z NAŠICH ŠPECIALIZOVANÝCH KONZULTANTOV

Raffrescatore 3 in 1 109€ - ISLA - SK

Rýchle dodanie do 24/48 hodín a platba na dobierku

Poskytujeme spoľahlivú a pohodlnú platformu elektronického obchodu, ktorá spája ľudí s produktmi, ktoré zlepšujú ich každodenný život.

Prijímame tiež: